W zeszłym roku otrzymaliśmy od jednej z naszych Czytelniczek zdjęcia zabudowy wnękowej. Wyróżnia się ona głównie błyszczącymi materiałami wykorzystanymi we frontach.
Wyrazista czerwień i czerń sprawia, że nie można przejść obok takiej szafy obojętnie. Przykuwa uwagę, rzuca się w oczy oraz odbija w sobie obraz… Wszystko na dodatek lśni 🙂
Aranżacja spodobała się także mojej przyjaciółce, która miała jednak obawy związane z częstym sprzątaniem takich „szkieł”, gdyż pozostawiane na nich odciski palców mogą być bardzo wyraźne. Całe szczęście, że w przypadku tego rodzaju materiału ślady nie są trwałe a ich pozbycie sprowadza się do zwykłego przetarcia szmatką 🙂
6 odpowiedzi do "Szafa na wysoki połysk"
Ta czerwień jest zabójcza i bardzo kusi mnie wykorzystanie jej do swojej zabudowy pod schodami. Mam jednak pytanie czy do zabudowy skośnej ( w przypadku schodów właśnie tak będzie) można stosować dowolne materiały, czy są jakieś ograniczenia co do tego? ( chodzi mi głównie o szkło)
Z zastosowaniem szkła w drzwiach skośnych nie powinno być problemów . Można je docinać pod dowolnym kątem . Na temat szczegółów najlepiej porozmawiać z naszym projektantem podczas wizyty ofertowej .
Fajnie się błyszczy takie szkło, ale nie szczególnie przypadło mi do gustu to drewniane coś wokół szafy. Zupełnie nie potrzebne wykończenie. Na tym czerwonym to jeszcze nie tak źle z paluchami, ale na czarnym to chyba ze szmatką trzeba biegać:)
Łał, ale ktoś sobie zafundował fajny mebelek. Kolorki są super i ten błysk:)
Ach, taką szafę mieć, to było by super. Czy to co tak pięknie błyszczy to autentycznie szkło? Zastanawiam się, czy stosujecie też tworzywo sztuczne (pleksi to się chyba nazywa).
Chciałam zapytać, czy robicie też drzwi ze szkła przeźroczystego, coś w stylu gablotki. Potrzebna mi taka szafka w szkole, jako gablota na puchary, medale i takie tam.